Babybio večžitni piškoti s kakavom od 12. meseca starosti, ekološki, 6 vrečk po 2 piškota
|
|
Dostava med 4 in 9 dnevi za 6,21 € |
|
|
Dostava med 3 in 4 dnevi za 10,00 € Brezplačna od 139 € |
|
|
Dostava med 3 in 4 dnevi za 16,95 € |
Babybio večžitni piškoti s kakavom za otroke od 12. meseca starosti, ekološko pridelani, 6 vrečk po 2 piškota, so posebej zasnovani za male gurmane.
S svojo kombinacijo kakava in 3 žitaric (pšenica, riž in oves) bo ta piškot navdušil dojenčke s svojo hrustljavo in topljivo teksturo.
Poleg tega je s 30% manj sladkorja* in kot vir vlaknin prilagojen majhnim ročicam in brbončicam vašega malčka.
Ti piškoti so neustavljiva poslastica za malčke, hkrati pa so prilagojeni njihovim prehranskim potrebam.
Zasnovani so za optimalno gurmansko izkušnjo in so idealni za uvajanje dojenčka v subtilne okuse kakava, ob hkratni skrbi za njegovo zdravje in dobro počutje.
Zahvaljujoč formuli z manj sladkorja in bogato vsebnostjo vlaknin je ta piškot zdrav prigrizek za majhne otroke, ki je hkrati praktičen za prenašanje.
Zaradi enostavnega prijemanja je popoln za male ročice, ki se še razvijajo.
Privoščite svojemu otroku gurmanski in uravnotežen odmor s temi okusnimi večžitnimi piškoti.
*v primerjavi s povprečjem otroških piškotov (CIQUAL, 2025)
Certificirano ekološko kmetijstvo. Nadzor FR-BIO-01.
Izdelano v Franciji.
Dojenček mora izpolnjevati naslednje pogoje, da lahko grize Babybio piškote:
- ima že dva zoba
- zna jesti košček kruha
- zna jesti jedi z majhnimi koščki
- samostojno sedi v svojem otroškem stolčku
Za njegovo varnost lahko dojenček uživa v svojem Babybio piškotu le pod budnim očesom odrasle osebe in v pokončnem sedečem položaju.
Ovsena moka* 32%, Pšenična moka* 20%, Riževa moka* 18%, Pšenični škrob*, Sladkor v prahu iz trsa* (trsni sladkor*, krompirjev škrob*), Sončnično olje*, Mastni kakav v prahu* 1,6%, Bourbon vanilija v prahu*, Sredstva za vzhajanje: amonijev in natrijev karbonat, Vitamin B1.
*Sestavine iz ekološke pridelave.
Vsebuje gluten in mleko. Lahko vsebuje sledi soje, sezamovih semen, jajc, oreščkov, volčjega boba in gorčice.
Povprečna hranilna vrednost na 100 g :
| Energijska vrednost | 1825 kJ/433 kcal |
|---|---|
| Maščobe | 11 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,4 g |
| Ogljikovi hidrati | 73 g |
| od tega sladkorji | 14 g |
| Prehranske vlaknine | 5,1 g |
| Beljakovine | 8 g |
| Sol | 0,36 g |
| Natrij | 142 mg |
| Vitamin B1 | 0,8 mg (160% VRE**) |
**Referenčna vrednost za označevanje živil, namenjenih majhnim otrokom.
| EAN Code | 3288131500270 |
| Oblika | Piškote |
| Predstavitev | Polje |
| Zmogljivost | 120 g |
Odkrijte blagovno znamko
Babybio je vodilna blagovna znamka ekološke otroške hrane, ki ponuja široko paleto izdelkov, prilagojenih potrebam malčkov, ob spoštovanju okolja in skrbnem izboru sestavin. Babybio ima sedež na jugozahodu Francije in svoje izdelke proizvaja v Franciji, pri čemer za izdelavo kompotov, otroške hrane in mleka za dojenčke uporablja lokalne proizvajalce. Na Cocooncenterju boste našli najbolj priljubljene Babybio izdelke, vključno z vegetal-coconut-mango-pineapple-brasse, kompot iz korenja in paradižnika ali primea 2 mleko za dojenčke za otroke, stare od 6 do 12 mesecev.