Esprit Bio kurkuma v prahu za posipanje Bio 200 g
|
|
Dostava med 4 in 9 dnevi za 6,21 € |
|
|
Dostava med 3 in 4 dnevi za 10,00 € Brezplačna od 139 € |
|
|
Dostava med 3 in 4 dnevi za 16,95 € |
Esprit Bio kurkuma v prahu za posipanje Bio 200 g je izbrana za posipanje po vaši hrani.
Kurkuma prispeva k udobju vaših sklepov in prebavnemu udobju.
Vegansko.
Certificirano ekološko kmetijstvo. Kontrola ES-ECO-019-CT.
Da bi izkoristili vse prednosti kurkume, priporočamo, da dnevno zaužijete nekaj čajnih žličk, ki jih potresete po jedeh ali vmešate v pijačo.
Priporočljivo uživanje s črnim poprom, ki spodbuja absorpcijo kurkume.
Ni priporočljivo za osebe, ki se zdravijo z antikoagulanti.
Uživajte v okviru raznolike in uravnotežene prehrane ter zdravega načina življenja.
Po uporabi vrečko dobro zaprite.
Hranite v hladnem in suhem prostoru, zaščiteno pred svetlobo.
100% kurkuma v prahu*
*Sestavina iz ekološkega kmetijstva
| Povprečna vsebnost sestavin | Na 100 g |
|---|---|
| Energijska vrednost | 288 kcal/1212 kJ |
| Maščobe | 0,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,01 g |
| Ogljikovi hidrati | 51,7 g |
| od tega sladkorji | 2,6 g |
| Prehranske vlaknine | 24,4 g |
| Beljakovine | 8,1 g |
| Sol | < 0,05 g |
| EAN Code | 3160920773341 |
| Oblika | Prah |
| Predstavitev | Doypack |
| Zmogljivost | 200 g |
Odkrijte blagovno znamko
Z blagovno znamko Esprit Bio uživajte v naravnih prednostih rastlin! Izdelki Esprit Bio v obliki surovih rastlinskih sokov, izvlečkov, napitkov ali tablet so certificirano ekološki, veganski, oblikovani brez kemičnih dodatkov in odvečnih elementov. V naši trgovini Cocooncenter poišči obvezne izdelke te blagovne znamke, vključno z organskimi listi verbene za uporabo kot infuzijo, zeleni čaj in guarana za pitje ali harpagophytum kapsule za dobro počutje sklepov. Rad boš poskrbel zase!