Vitabio Cool Fruits več okusov 2 bio recepturi 12 vrečk po 90 g
|
|
Dostava med 4 in 9 dnevi za 6,91 € |
|
|
Dostava med 3 in 4 dnevi za 10,00 € Brezplačna od 139 € |
|
|
Dostava med 3 in 4 dnevi za 18,95 € |
Vitabio Cool Fruits več okusov 2 bio recepturi 12 vrečk po 90 g so izdelane v regiji Nouvelle-Aquitaine iz francoskih jabolk.
Idealen paket 12 vrečk za malico ali na poti omogoča uživanje enega od 5 priporočenih dnevnih obrokov sadja in zelenjave ter nudi zdravo in okusno možnost za potešitev lakote.
Te vrečke so popolna izbira za zdrave in okusne prigrizke.
S svojo sestavo na osnovi bio sadja nudijo te slastne vrečke naraven vir vitaminov in esencialnih hranil.
Brez dodanega sladkorja zagotavljajo uravnoteženo možnost prigrizka, idealno za otroke in odrasle, ki skrbijo za svoje zdravje.
Poleg tega so zaradi svoje praktičnosti idealna izbira za potovanja, saj nudijo hranljivo rešitev kadarkoli čez dan.
Vsaka vrečka nudi edinstveno gurmansko izkušnjo, hkrati pa zagotavlja hranilne koristi sadja za zdravo in okusno izbiro prigrizka kadarkoli čez dan:
- 6 x Jabolko Jagoda Borovnica.
- 6 x Jabolko Malina
Brez dodanega sladkorja.
Certificirano ekološko kmetijstvo. Kontrola FR-BIO-01.
Izdelano v Franciji.
Vrečka se hrani pri sobni temperaturi.
Po odprtju dobro zaprto vrečko hranite v hladilniku 24h.
Pakirano v zaščitni atmosferi.
- Jabolko Jagoda Borovnica: Jabolko iz Francije* 73,9%, jagoda* 25%, borovnica* 1%, limonin sok* 0,1%.
| Hranilna vrednost | Na 100 g |
|---|---|
| Energijska vrednost | 193 kJ/46 kcal |
| Maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| Ogljikovi hidrati | 10 g |
| od tega sladkorji | 10 g |
| Prehranske vlaknine | 2 g |
| Beljakovine | 0,4 g |
| Sol | <0,01 g |
- Jabolko Malina: Jabolko iz Francije* 80,9%, malina* 17%, banana* 2%, limonin sok* 0,1%.
| Hranilna vrednost | Na 100 g |
|---|---|
| Energijska vrednost | 205 kJ/49 kcal |
| Maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| Ogljikovi hidrati | 11 g |
| od tega sladkorji | 10 g |
| Prehranske vlaknine | 2,3 g |
| Beljakovine | 0 g |
| Sol | <0,01 g |
* Iz ekološkega kmetijstva.
| EAN Code | 3288131680026 |
| Oblika | Pire |
| Predstavitev | Polje |
| Zmogljivost | 12 vrečk po 90 g |
Odkrijte blagovno znamko