Vitabio Cool Fruits izbor sadnih kašic 4 Bio recepture 12 vrečk po 90 g
|
|
Dostava med 4 in 9 dnevi za 6,91 € |
|
|
Dostava med 3 in 4 dnevi za 10,00 € Brezplačna od 139 € |
|
|
Dostava med 3 in 4 dnevi za 18,95 € |
Vitabio Cool Fruits izbor sadnih kašic 4 Bio recepture 12 vrečk po 90 g so izdelane v francoski regiji Nouvelle-Aquitaine iz francoskih jabolk.
Ta priročen paket 12 vrečk je idealen za malico ali na poti in vam omogoča, da zaužijete enega od 5 priporočenih dnevnih obrokov sadja in zelenjave ter tako ponuja zdravo in okusno možnost za potešitev lakote.
Te vrečke so popolna izbira za zdrave in slastne prigrizke.
S svojo sestavo na osnovi bio sadja nudijo te slastne vrečke naraven vir vitaminov in esencialnih hranil.
Brez dodanega sladkorja zagotavljajo uravnoteženo možnost prigrizka, idealno za otroke in odrasle, ki skrbijo za svoje zdravje.
Poleg tega so zaradi svoje praktičnosti idealna izbira za potovanja, saj nudijo hranljiv obrok v vsakem trenutku dneva.
Vsaka vrečka nudi edinstveno izkušnjo okusa, hkrati pa nudi hranilne koristi sadja za zdravo in slastno malico kadarkoli v dnevu:
- 3 x Banana Jabolko,
- 3 x Jabolko,
- 3 x Jabolko Hruška,
- 3 x Jabolko Jagoda Borovnica.
Brez dodanega sladkorja.
Certificirano ekološko kmetijstvo. Kontrola FR-BIO-01.
Izdelano v Franciji.
Vrečko hranite pri sobni temperaturi.
Po odprtju zaprto vrečko hranite v hladilniku največ 24h.
Pakirano v zaščitni atmosferi.
- Banana Jabolko : Banana* 50%, francosko jabolko* 49,5%, koncentriran limonin sok* 0,5%.
| Hranilna vrednost | Na 100 g |
|---|---|
| Energijska vrednost | 285 kJ/67 kcal |
| Maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| Ogljikovi hidrati | 15 g |
| od tega sladkorji | 15 g |
| Prehranske vlaknine | 2 g |
| Beljakovine | 0,8 g |
| Sol | <0,01 g |
- Jabolko : Francosko jabolko* 99,9%, limonin sok* 0,1%.
| Hranilna vrednost | Na 100 g |
|---|---|
| Energijska vrednost | 202 kJ/48 kcal |
| Maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| Ogljikovi hidrati | 11 g |
| od tega sladkorji | 10 g |
| Prehranske vlaknine | 1,9 g |
| Beljakovine | 0 g |
| Sol | <0,01 g |
- Jabolko Hruška : Francosko jabolko* 59,9%, hruška* 40%, limonin sok* 0,1%.
| Hranilna vrednost | Na 100 g |
|---|---|
| Energijska vrednost | 226 kJ/53 kcal |
| Maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| Ogljikovi hidrati | 12 g |
| od tega sladkorji | 10 g |
| Prehranske vlaknine | 2,7 g |
| Beljakovine | 0 g |
| Sol | <0,01 g |
- Jabolko Jagoda Borovnica : Francosko jabolko* 73,9%, jagoda* 25%, borovnica* 1%, limonin sok* 0,1%.
| Hranilna vrednost | Na 100 g |
|---|---|
| Energijska vrednost | 193 kJ/46 kcal |
| Maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| Ogljikovi hidrati | 10 g |
| od tega sladkorji | 10 g |
| Prehranske vlaknine | 2 g |
| Beljakovine | 0,4 g |
| Sol | <0,01 g |
* Iz ekološke pridelave.
| EAN Code | 3288131680019 |
| Oblika | Pire |
| Predstavitev | Polje |
| Zmogljivost | 12 vrečk po 90 g |
Odkrijte blagovno znamko