Vitabio Cool Fruits mešani okusi 4 ekološki recepti 20 vrečk po 90 g
|
|
Dostava med 4 in 9 dnevi za 7,88 € |
|
|
Dostava med 3 in 4 dnevi za 10,00 € Brezplačna od 139 € |
|
|
Dostava med 3 in 4 dnevi za 19,95 € |
Vitabio Cool Fruits mešani okusi 4 ekološki recepti 20 vrečk po 90 g so izdelani v regiji Nouvelle-Aquitaine iz francoskih jabolk.
Ta priročen paket 20 vrečk je idealen za malico ali na poti in vam omogoča, da zaužijete enega od 5 priporočenih dnevnih obrokov sadja in zelenjave, kar ponuja zdravo in okusno možnost za potešitev majhne lakote. Te vrečke so odlična izbira za zdrave in okusne prigrizke. S svojo sestavo na osnovi ekološkega sadja nudijo te slastne vrečke naraven vir vitaminov in esencialnih hranil.
Brez dodanega sladkorja zagotavljajo uravnoteženo možnost prigrizka, idealno za otroke in odrasle, ki skrbijo za svoje zdravje. Poleg tega so zaradi svoje praktičnosti idealna izbira za na pot, saj nudijo hranljiv obrok kadarkoli v dnevu. Vsaka vrečka nudi edinstveno gurmansko izkušnjo, hkrati pa zagotavlja hranilne koristi sadja za zdravo in okusno malico kadarkoli v dnevu:
- 5 x Banana Jabolko,
- 5 x Jabolko,
- 5 x Jabolko Breskev Marelica,
- 5 x Jabolko Hruška.
Brez dodanega sladkorja.
Certificirano ekološko kmetijstvo. Nadzor FR-BIO-01.
Izdelano v Franciji.
Vrečka se hrani pri sobni temperaturi.
Po odprtju dobro zaprto vrečko hranite v hladilniku do 24h.
Pakirano v zaščitni atmosferi.
- Banana Jabolko: Banana* 50%, francosko jabolko* 49,5%, zgoščen limonin sok* 0,5%.
| Hranilna vrednost | Na 100 g |
|---|---|
| Energijska vrednost | 285 kJ/67 kcal |
| Maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| Ogljikovi hidrati | 15 g |
| od tega sladkorji | 15 g |
| Vlaknine | 2 g |
| Beljakovine | 0,8 g |
| Sol | <0,01 g |
- Jabolko: Francosko jabolko* 99,9%, limonin sok* 0,1%.
| Hranilna vrednost | Na 100 g |
|---|---|
| Energijska vrednost | 202 kJ/48 kcal |
| Maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| Ogljikovi hidrati | 11 g |
| od tega sladkorji | 10 g |
| Vlaknine | 1,9 g |
| Beljakovine | 0 g |
| Sol | <0,01 g |
- Jabolko Breskev Marelica: Francosko jabolko* 69,9%, breskev* 20%, marelica* 10%, limonin sok* 0,1%.
| Hranilna vrednost | Na 100 g |
|---|---|
| Energijska vrednost | 209 kJ/49 kcal |
| Maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| Ogljikovi hidrati | 11 g |
| od tega sladkorji | 10 g |
| Vlaknine | 1,9 g |
| Beljakovine | 0,4 g |
| Sol | <0,01 g |
- Jabolko Hruška: Francosko jabolko* 59,9%, hruška* 40%, limonin sok* 0,1%.
| Hranilna vrednost | Na 100 g |
|---|---|
| Energijska vrednost | 226 kJ/53 kcal |
| Maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| Ogljikovi hidrati | 12 g |
| od tega sladkorji | 10 g |
| Vlaknine | 2,7 g |
| Beljakovine | 0 g |
* Iz ekološkega kmetijstva.
| EAN Code | 3288131680101 |
| Oblika | Pire |
| Predstavitev | Polje |
| Zmogljivost | 20 x 90 g |
Odkrijte blagovno znamko